Nominations for Snowy Mountains Zone Championships 2024
Rider Horse
Ride 1 - 100km Endurance Ride on Sun Jul 28
42 Nominations
Allan Caslick Ejen Park Kora
Allix Jones Stella
Amelia Heafey Brookleigh Darcey
Ashley Cole Razorback Blue Avatar
Brandon Dick Danic Park Mirramah
Brian Swan Malaga Bay NF
Caitlin Langley Currowan Music
Caroline Schuster Raksura Perfect Flight
Celia Hodgson Bullio Sirius
Coco Edwards Teddy
Emily Pinnuck Botusa Park Jezabelle
Ethan Shepheard Currowan Meridius
Faith Robinson Espirit Serena
Fia Hasko-Stewart Blake's Heaven Adventuress
Gary Sim Espirit Jet
Geraldine Stuart Kolahai Jailahn
Hannah Mallows Oxenbridge Smudge
Hannah O'Neill Blake's Heaven Montezuma
Harrison Berg Garonne Park Elmo
Ian Curtis Rosevale Park Rashid
Jenette Harvey Judstan Mygreyn
Jenny Shepheard Currowan Galaxy
Jill Kalkman Miss Muppet
Kristie Wright Wybalena Lodge Aflirt
Lachie Cossor Future Dream Gibson
Leanne Hickson Regal Buddie
Louis Ryan Kholonial Razzamatazz
Louise Stevens Inshallah Indian Summer
Naomi McGaffin Kelkette Park Faris
Renee Cawood Shamali Khasper
Rodney Curry Future Dream Bobby
Sarah Parker Cooroora Allyjah
Sarah Pollard-Williams Kintamani Silver Fox
Shandelle Watson Vikson
Simone Murphy Blake's Heaven Bon Vivant
Sonya Ryan Kholonial Lightning Jack
Sorsha Stuart-Rokvic Berwick Royal Crystal
Stuart Lymbery Garonne Park Endeavour
Susan Woodward Conderosa Dion
Tahlia Franke Inshallah Just Imagine
Wendy Riha Jubane Diva
William Edwards Splash
Ride 2 - 40km Intermediate Ride on Sun Jul 28
5 Nominations
Breanna Knight Yinbilliko Shaka Zulu
Ivy Felstead Sassy Grace
Monique Funnell Java FF
Natalie Funnell Aztec
Taylar Durdin Asiya Contessa
Ride 3 - 40km Intermediate Ride on Sat Jul 27
15 Nominations
Amelia Heafey Oxenbridge Invictus
Brian Swan Kybeyan Green
Celia Hodgson Georgia Park Aryya
Chloe Hayden Bullio Encosta La Margo
Ivy Felstead Sassy Grace
Jennifer Caslick A'landell Mamu
Kristie Taprell KMT Suzie Cue
Lauren Roper San Ella Estelle
Monique Funnell Java FF
Natalie Funnell Aztec
Penelope McGonigle Major
Raquel McLeod Aloha Dash
Ruby Taprell Pandoras Gift
Taylar Durdin Asiya Contessa
Tracy-Lee Cossor Future Dream Savannah
Ride 4 - 20km Introductory Ride on Sat Jul 27
7 Nominations
Caitlin Langley Currowan Music
Claudia Broekmans Phantom eagle
Donna Cobby Rhythm
Jack Angwin Currowan Lyric
Jemima Donovan Teddy
Melanie Carter Willowvale Indian Crow
Rebecca Lees Ralvon Eternity
Back Event Page